برای آشنایی با قیمت ارتودنسی دندان  ، با ما همراه باشید.

ارتودنسی دندان قیمت

هزینه ی بریس برای بزرگسالان

اگر شما یک فرد بزرگسال با دندان های کج هستید، احتمالاً در مورد بریس های بزرگسال سوالاتی دارید: هزینه بریس برای بزرگسالان چه قدر است؟ آیا برنامه های تراز بندی رایگان برای بزرگسالان وجود دارد؟ با توجه به هزینه بریس، آیا نتایج قبل و بعد از آن ارزش دارد؟

برای کسانی که از نا مرتبی دندان رنج می برند، طبیعی است که بخواهند مشکل را اصلاح کنند. نه تنها دندان های صاف شما را بهبود می بخشند، بلکه به بهداشت دهان و دندان شما کمک می کنند. اگرچه سال های نوجوانی زمان ایده آل برای صاف كردن دندان ها است، اما بریس ها برای بزرگسالان معمول تر شده اند. چرا که اکثر افراد در اواخر زندگی تصمیم به درمان ارتودنسی می گیرند.

متوسط هزینه بریس های شفاف برای بزرگسالان می تواند زیاد باشد، اما مزایای آن ارزش دارد.

با انواع فن آوری های مختلف که اکنون در بازار وجود دارد، بریس های بزرگسال از هر زمان دیگری موثر ترند.

اگر می خواهید دندان های خود را صاف کنید یا نوجوانی دارید که ممکن است به ارتودنسی نیاز داشته باشد، این راهنما برای شما مناسب است.

همچنین در مورد هزینه متوسط ​​بریس برای بزرگسالان همراه، بدون بیمه و گزینه هایی برای بریس های مقرون به صرفه برای بزرگسالان کم درآمد صحبت خواهیم کرد.

هزینه متوسط ​​بریس برای بزرگسالان (یا نوجوانان) یکی از مواردی است که بسیاری از افراد را از مراجعه به درمان باز می دارد و بیمه معمولاً آن ها را به طور کلی پوشش نمی دهد. هزینه بریس برای بزرگسالان بسته به نوع مورد نظر شما و این که آیا بیمه شما آن ها را پوشش می دهد، بسیار متفاوت است. ارزان ترین گزینه راه حل های خانگی است.

ارتودنسی دندان قیمت

ارتودنسی دندان قیمت

بنابراین قیمت ارتودنسی بریس ها برای بزرگسالان چه قدر است؟

چرا بریس ها این قدر گران هستند؟

اگر بیمه ندارید، بریس های بزرگسال هزینه زیادی دارند. به چند دلیل در یافتن بریس های ارزان برای بزرگسالان مشکل خواهید داشت. شما نه تنها هزینه مواد مورد استفاده برای ایجاد دستگاه را پرداخت می كنید، همچنین باید مدتی را در نظر بگیرید که ارتودنتیست شما آن را متناسب کند و آن را در هر معاینه تنظیم کنید.

با گزینه های سفارش پستی، ممکن است شما شخصاً به یک متخصص ارتودنسی مراجعه نکنید، اما یک دندانپزشک یا متخصص ارتودنسی از راه دور بر پرونده شما نظارت می کند – نظارت از راه دور به کاهش هزینه کمک می کند، اما با این وجود برای بسیاری گران است.

بنابراین، قیمت بریس های شما به سبکی که انتخاب می کنید و طول مدت درمان مورد نیاز بستگی دارد، اما معمولاً هزینه بریس های بزرگسال میلیون ها تومان است.

بر اساس انواع مختلف بریس برای بزرگسالان با درمان ارتودنسی خصوصی، هر دو دندان بالا و پایین درمان می شوند. در صورت نیاز به کار پیچیده، ممکن است هزینه بیشتری از بریس ها اعمال شود.

از آن جایی که هزینه بریس های سرامیکی شفاف و سفید بیشتر از اتصالات فلزی است، یک راه حل معمول استفاده از براکت های سرامیکی یا شفاف برای دندان های جلویی است (که بیشتر دیده می شوند)، سپس بر روی دندان های باقی مانده که معمولاً دور از چشم هستند، فلز داشته باشید.

با این حال، اگر واقعاً نمی خواهید پوشیدن بریس بدیهی باشد، بریس های نامرئی اینویزیلاین احتمالاً بهترین راه حل هستند. اینویزیلاین مارک شناخته شده ای است، اما مطمئنا ارزان ترین نوع بریس نیست. اگر نگران هزینه هستید، گزینه های دیگر را بررسی کنید!

ارتودنسی دندان قیمت

ارتودنسی دندان قیمت

آیا بیمه هزینه بریس را برای بزرگسالان پوشش می دهد؟

در برخی حالات، ممکن است واجد شرایط پوشش بریس از طریق بیمه باشید. همچنین شما می توانید در جستجوی برنامه هایی که ممکن است بریس های رایگان برای بزرگسالان کم درآمد ارائه دهند، راهنمایی گیرید.

تأمین هزینه های بریس بزرگسالان

اگر بیمه درمانی خصوصی دارید، بررسی این که آیا بیمه دندانپزشکی برای بریس های بزرگسال دارید یا خیر، باید بررسی شود. برخی از بیمه های ارتودنسی برای كودكانی كه به دلیل مشكلات خانوادگی بیمه شده اند، تحت پوشش قرار می دهند، اما برای بزرگسالان این هزینه را ندارند. حتی در این صورت، احتمالاً حداکثر پرداخت برای این روش درمانی وجود دارد، بنابراین شما همچنان باید مبلغ قابل توجهی را از جیب خود پرداخت کنید.

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد بیمه دندانپزشکی و همه گزینه های مختلف مالی برای دندانپزشکی را در اینترنت جستجو کنید.

یافتن متخصص ارتودنسی

ارتودنسی دندان قیمت

ارتودنسی دندان قیمت

دندانپزشکی مناسب را پیدا کنید که به دندان های شما قوس بدهد. مهم ترین نکته این است که هنگام جستجوی بریس برای بزرگسالان نزدیک خود، دندانپزشکان یا ارتودنتیست های منطقه باتجربه، دارای صلاحیت کافی و دارای ساعات کاری متناسب با شما باشند. پرسیدن سوالات درست مهم است. درخواست توصیه از خانواده و دوستان نیز ایده خوبی است.

قیمت بریس در مناطق مختلف و از یک دندانپزشک به دندانپزشک دیگر متفاوت خواهد بود، بنابراین ارزش وقت گذاشتن برای جست و جو در اطراف منطقه را دارد تا در مورد هزینه ها تخمین بزنید. یک متخصص ارتودنسی تا زمانی که دندان های شما را هنگام مشاوره معاینه نکند، قادر به ارائه آخرین قیمت نیست که ممکن است خود هزینه کمی داشته باشد.

مطمئن شوید که دقیقاً چه چیزی در نقل قول شما گنجانده شده است و این که چه مبلغی را باید جداگانه پرداخت کنید، بررسی کنید. مواردی مانند کشیدن دندان، نگهدارنده ها، محافظ های دهان و معاینه های مداوم را پس از برداشتن بریس های خود در نظر بگیرید. همچنین باید بررسی کنید که آیا سازمان های غیر انتفاعی نزدیک شما برنامه ای برای بریس های رایگان برای بزرگسالان دارند یا خیر.

همچنین به یاد داشته باشید که برای معاینات منظم باید به دندانپزشک خود مراجعه کنید، بنابراین بهتر است یکی از آن ها را در نزدیکی خانه یا محل زندگی خود پیدا کنید و اگر در منطقه ای دور افتاده و بدون گزینه های مناسب زندگی می کنید، در عوض ارزش بریس های سفارشی را دارد که به دنبال ارتودنتیست خوبی بگردید.