اگر شما نمی خواهید که ارتودنسی شما در دید باشد، می توانید از ارتودنسی بی رنگ استفاده کنید.

ارتودنسی بی رنگ

ارتودنسی بی رنگ با بریس های دیمون که نیازی به “سفت” شدن ندارند و برای دندان ها و بافت ها ملایم هستند، درمانی با سیم هایی با فناوری پیشرفته که به سرعت دندان ها را حرکت داده و نیاز به تنظیمات کمتری دارند، هستند. یک روش درمانی بالینی اثبات شده که دندان ها را همسو کرده و زیبایی صورت را افزایش می دهد که معمولاً بدون کشیدن یا انبساط سریع کام صورت می گیرد.

ارتودنسی بی رنگ

ارتودنسی بی رنگ

چه چیزی سیستم دیمون را متفاوت می کند؟

زمان درمان سریع و ویزیت های اندک مطب؛ با استفاده از سیستم Damon® ، زمان درمان معمولاً کمتر از بریس های سنتی است. زمان کوتاه تر درمان به معنای قرار ملاقات کمتر و لبخند زیبا و سریع تر است. ممکن است از سریع بودن درمان تعجب کنید.

چهره ها و لبخند های زیبا

سیستم Damon® از یک فلسفه درمانی منحصر به فرد استفاده می کند که فراتر از دندان های مستقیم است و لبخند های زیبا و گسترده ای ایجاد می کند که چهره، مشخصات و سایر فاکتور های بیمار را در نظر گرفته و پیش بینی می شود که بیماران در 40 ، 50 روز و بیشتر از آن چه شکلی خواهند بود.

راحتی بستن

روز های محکم بستن بریس ها گذشته است. سیستم Damon® فشار روی دندان های شما را کاهش می دهد و به آن ها امکان می کند که راحت تر به موقعیت های صحیح خود برسند. این روش ابتکاری در ارتودنسی راحتی بیشتر در طول درمان را تضمین می کند.

برای افراد در هر سنی

دندان های صاف و لبخند زیبا می توانند عزت نفس و اعتماد به نفس را در هر سنی افزایش دهند، به علاوه سلامت کلی دهان و دندان را بهبود می بخشند. از ارتودنتیست خود بپرسید که چگونه می توانید از سیستم دیمون بهره مند شوید. هرگز دیر نیست که زیبا به نظر برسید.

مزایای بالینی اثبات شده

 • نتایج فوق العاده برای لبخند و صورت
 • زمان درمان سریع و ویزیت های اندک مطب
 • راحتی فوق العاده بدون سفت کردن
 • در اکثر موارد بدون کشیدن سر و دندان
 • تمیز نگه داشتن آسان
ارتودنسی بی رنگ

ارتودنسی بی رنگ

براکت Damon® 3D

براکت Damon® 3D مزایای زیادی را برای بیماران فراهم می کند. از فولاد ضد زنگ برای پایداری و ماده ای شفاف برای زیبایی ساخته شده است. ساختار گرد شده ضمن حفظ عملکرد کلی، راحتی بیمار را بهبود می بخشد.

سیستم Damon® 3D با استفاده از سیم های سبک تر و براکت های با اصطکاک پایین تر، از تکنیک خود تنظیمی استفاده می کند و در نتیجه زمان درمان سریع تر است. مکانیسم لغزش، پایه مکانیکی قوی، اتصال و ساختار دیواره جامد حرکت دندان را با سرعت و کارایی کنترل می کند.

علاوه بر راحتی بیشتر، سیستم Damon® رعایت بهداشت دهان و دندان را آسان تر می کند؛ زیرا تمیز کردن براکت ها آسان تر است که به سلامت کلی، شادی و جذابیت جسمی بیشتر در طول دوره درمان کمک می کند.

براکت های  Damon® 3MX

این براکت ها قدرت استثنایی برای عملکرد فوق العاده دارند. قدرت و عملکرد خارق العاده براکت خود تنظیم کننده منفعل Damon® 3MX را تجربه کنید. بخشی از سیستم Damon که از نظر بالینی اثبات شده است، Damon® 3MX  دارای بدنه ای از فولاد مجسمه سازی شده زیبا است که نتایج و کارایی را به سطح کاملاً جدیدی می رساند. از مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فناوری خود تنظیم کننده منفعل، اصطکاک قوس پیچی را به حداقل می رساند و حرکت سریع دندان را تسهیل می کند.
 • قالب فلز از جنس استنلس استیل برای استحکام و دوام استثنایی است.
 • مکانیسم اسلاید با کاربرد آسان با قیف عمیق برای تغییر سریع سیم می باشد.
 • دارای چهار دیواره جامد برای حرکت و کنترل سریع و با اصطکاک دندان است.
 • گوشه های شکاف صاف برای کاهش اتصال حتی در انحراف شدید مناسب می باشند.
 • خطوط فوق العاده صاف و لبه های گرد برای حداکثر راحتی بیمار و بهبود بهداشت در نظر گرفته شده است.
 • براکت و پد به شکل رمبوئید با خط کاتب عمودی برای قرارگیری سریع و دقیق در آمده است.
 • طراحی پایه کانتور برای احتباس قوی و قابل پیوند صورت گرفته است.
 • شیار عمودی مناسب برای قلاب های قابل جدا شدن و سایر وسایل کمکی برای بهبود انعطاف پذیری در درمان و اطمینان از راحتی بیمار، از دیگر مزایای آن است.
ارتودنسی بی رنگ

ارتودنسی بی رنگ

بریس های  Damon® Q

Damon Q در تلاش برای ارائه آخرین موارد ارتودنسی به بیماران است که بریس های جدید ارائه می دهند. سیستم بریس های کاملاً جدید، فلزی و خود لیبریزاسیون کننده که برای افزایش راحتی بیمار و کاهش آن فراتر از حد مجاز است، زمان درمان کلی را کاهش داده که دندان های خود را به راحتی هر چه تمام با آن صاف می کنید.

Damon® Q نشان دهنده آخرین پیشرفت های سیستم انقلابی بریس های خودتنظیم کننده Damon® است که دارای براکت هایی است که کاملاً از فولاد ضد زنگ درجه یک ساخته شده و آن ها را مقاوم و بسیار بادوام می کند. همچنین براکت ها دارای گوشه های نرم و گرد تری هستند تا به راحتی بیمار کمک کرده و حتی از بریس های طبیعی Damon® نیز کمتر به چشم بیایند!

بریس های Damon® Q دارای موقعیت سنج های متحرک هستند تا به شما کمک کنند، ارتودنتیست براکت ها را در موقعیت مناسب قرار دهد تا لبخندی زیبا به شما بدهند! اگر می خواهید لبخندی زیبا و با کمترین زمان درمان داشته باشید، براکت های Damon® بیش از آن چه که به چشم می خورد، مناسب برای شما است.

بریس های Damon® Clear

Damon® Clear براکت منفعل خود تنظیم که لیسانس زیبایی دارند، ترکیبی از ظاهر و راحتی است که نیاز به آگاهی از تصویر بیماران را با قدرت و عملکردی که پزشکان بالینی لازم دارند، برآورده می نماید. Damon Clear معتبر است که با مطالعات چند سایت و تحقیقات دانشگاه، چیزی بیش از آن می باشد که مورد توجه قرار گرفته است. از مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • براکت کاملاً زیبایی منفعل انعطاف پذیر با طراحی بی نظیر
 • مواد آلومینای پلی کریستالی (PCA)که در برابر لک شدن قهوه، خردل و سایر مواد خوراکی مقاوم است.
 • نیاز به الاستومری را از بین می برد که باکتری ها را در طول درمان جمع می کند.
 • فناوری پیشرفته خود لیبراسیون منفعل با نیروی بستن کم، به حداقل رساندن مقاومت اصطکاک برای حرکت کارآمدتر دندان.