آیا دندان های کج یا نامرتبی دارید؟ آیا تا به حال به فکر صاف یا درمان ارتودنسی دندان افتاده اید؟ اگر این کار را انجام داده اید اما احتمال اینکه هر دو به مدت دو تا سه سال هر روز بریس داشته باشید، شما را ناامید کرده است، باید راه حل انقلابی، ارتودنسی 6 ماهه لبخند و براق را در نظر بگیرید.

ارتودنسی 6 ماهه چیست؟

ارتودنسی های 6 ماهه به سرعت نتیجه می گیرند؛ زیرا طوری طراحی شده اند که فقط تعداد معینی از دندان ها را انتخاب می کنند. آنها فقط روی هم ترازی دندان های خاص متمرکز هستند، به این معنی که فشار بیشتر اختصاص یافته است. طراحی ابتکاری بریس های 6 ماهه نیز نقشی اساسی دارد. آنها به طور معمول از تیتانیوم نیکل ساخته می شوند که فشار پایدارتری را ارائه می دهد.

 

هدف از ارتودنسی 6 ماهه

دندان ها نقش مهمی در زندگی ما دارند زیرا ما می توانیم سطح اعتماد به نفس ما را تحت تأثیر توانایی لبخند پهن و روشن با دندان های مستقیم قرار دهیم. برای کسانی که دندان صاف ندارند ، ممکن است تحت نوعی روش کم فشار و صاف کردن دندان های به سختی قابل مشاهده قرار بگیرند امری است که نمی توان آن را دست کم گرفت. در روش ارتودنسی 6 ماهه لبخند از یک تکنیک ساده و موثر استفاده می شود که به طور متوسط ​​فقط شش ماه طول می کشد تا یک لبخند روشن و مستقیم ایجاد کنید بدون اینکه مشکلی اساسی داشته باشید یا از آن خارج شوید.

ارتودنسی 6 ماهه

ارتودنسی 6 ماهه مناسب کدام دندان ها است؟

درمان با ارتودنسی 6 ماهه بریس بر اصلاح زیبایی دندان های جلویی شما متمرکز است. برای افرادی که نیاز به هم ترازی با نیش دارند، ایده آل نیست؛ اما این روش درمان بریس با تمرکز بر لبخند بسیار سریعتر از ارتودنسی معمولی است که دندان های گزش و پشت را برطرف می کند. ارتودنسی کوتاه مدت با بریس های شفاف ممکن است از چهار تا نه ماه طول بکشد؛ اما به طور متوسط ​​حدودا شش ماه است.

 

دلیل انتخاب ارتودنسی 6 ماهه چیست؟

بسیاری از افراد با توجه به مدت زمان لازم برای انجام درمان و همچنین ثابت بودن سیم بر روی دندان های خود، می توانند توسط درمان ارتودنسی به تعویق بیفتند. بریس های مفتولی سنتی معمولا حدود دو سال طول می کشد تا دندان های کج یا نامرتب را به موقعیت صحیح برسانند.  ارتودنسی 6 ماهه یک راه حل سریع و قابل اعتماد است که می تواند فقط در عرض 6 ماه دندان های صاف، سالم و لبخندی زیبا به شما بدهد.

 

آیا هر کسی می تواند از بریس های 6 ماهه استفاده کند؟

متأسفانه ، بریس های 6 ماهه برای همه مناسب نیستند. آنها در اصلاح مسائل با دندان های 6 تا 8 جلویی در بالا و پایین دهان و همچنین مشکلات کوچک ازدحام موثر هستند. کسانی که بیش از حد نیش یا سایر موارد گزش یا مشکلات شلوغی شدیدتری دارند، برای بریس های 6 ماهه مناسب نخواهند بود. اگر می خواهید دندان های خود را به سرعت و به طور موثر صاف کنید، باید یک مشاوره با دندانپزشک خود رزرو کنید. تیم دندانپزشکی لبخند شما را به طور کامل بررسی می کند و اگر درمان شش ماهه لبخند برای شما مناسب است به شما اطلاع می دهد.

 

آیا درمان ارتودنسی 6 ماهه لبخند برای بزرگسالان مناسب است؟

دندان های راست تر معمولا با استفاده از بریس برای بزرگسالان در یک دوره طولانی به دست می آیند. لبخندهای شش ماهه تکنیکی را برای بزرگسالانی که دندان های کج یا فاصله ای دارند و می خواهند بدون ایجاد تغییرات اساسی در موقعیت گزش، زیبایی دندان ها را بهبود دهند، طراحی شده است. اکثر بزرگسالان بالای 16 سال کاندیدای این تکنیک هستند که ایجاد شده است تا دندان ها را به آرامی به موقعیت مناسب برای لبخندی جذاب و مطمئن برای هر فرد برساند.

 

ارتودنسی 6 ماهه چگونه باعث تغییر در دندان ها می شود؟

در تکنیک ارتودنسی 6 ماهه از بریس های بزرگسالی استفاده می شود که با فشار کم دندان ها را به آرامی در طی شش ماه حرکت می دهند تا دندان ها به طور صحیح تراز شوند و فضاها و ظاهر کج را از بین ببرند. این روش به طور کلی برای فرد ایمن تر است؛ زیرا احتمال آسیب ریشه یا دندان به دلیل فشارهای کم برای جابجایی دندان ها کم است. از یک قرار ملاقات کوتاهتر نیز با شش ماه لبخند استفاده می شود که باعث می شود کل مراحل کار ساده تر و راحت تر از استفاده سنتی از بریس ها باشد.

 

تفاوت بریس های 6ماهه و سنتی

بریس های 6 ماهه نه تنها نتایج قابل توجهی بسیار سریعتر از بریس های سنتی ایجاد می کنند بلکه بسیار کمتر نیز قابل توجه هستند. آنها از براکت ها و الاستیک های روشن و سیم های دندان رنگ تشکیل شده اند که اطمینان حاصل می کنند طبیعی تر به نظر می رسند؛ در واقع ، شما به احتمال زیاد با افرادی روبرو خواهید شد که 6 روز بریس دارند و حتی متوجه این موضوع نیستند. ممکن است مواردی وجود داشته باشد که نیاز به سیمانی شدن آنها در جلوی دندان ها باشد که در این صورت آنها بیشتر دیده می شوند. با این حال ، آنها هنوز یک گزینه جایگزین زیبایی بیشتری برای بریس های سنتی هستند.

ارتودنسی 6 ماهه

مزیت ارتودنسی 6 ماهه دندان

بریس های 6 ماهه که هنوز یک مفهوم نسبتا جدید هستند، بریس های کوتاه مدت هستند که می توانند مسائل خاص را به سرعت و با کمترین ناراحتی برطرف کنند. فشار این مهاربندهای کوتاه مدت مانند بریس های سنتی ثابت باقی می ماند اما بسیار ملایم تر است؛ از آنجا که بریس های 6 ماهه فقط روی دندان های خاصی تمرکز می کنند، ریشه ها و لثه ها بسیار راحت ترند. و از آنجا که تمیز کردن آنها بسیار آسان است، خطر عفونت و حفره نیز به حداقل می رسد.

 

هزینه ارتودنسی 6 ماهه

بسیاری تصور می کنند که نتایج سریع و زیبایی ارائه شده توسط بریس های 6 ماهه، آنها را به گزینه ای فوق العاده گران تبدیل کرده است. ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که آنها با توجه به اثربخشی و مزایای آنها بسیار مقرون به صرفه هستند.